Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyhodnotenie bežeckej sezóny rok 2012

MBO  Strážske v roku 2012

        V roku 2012 sme sa zúčastnili na 41.pretekoch na Slovensku v rámci Oblastnej bežeckej ligy okresu Michalovce , Regionálnej veľkej ceny vtrvalcov Košického a Prešovského regiónu a Slovenskej bežeckej ligy pre rok 2012.Hlavnou úlohou bolo obhájiť alebo zlepšiť umiestnenie  na majstrovstvách SR v maratóne družstiev , čo sa nám podarilo.Naše družstvo skončilo na piatom mieste , čo považujeme za úspech a zlepšenie oproti roku 2011 o štyri miesta.V družstve bodovali  Ján Tomko ,Vladislav Lipovský a Ľubomír Lipovský.Po dlhých rokoch sme štartovali aj na majstrovstvách SR v polmaratóne , kde sme skončili v rámci majstrovstiev SR na deviatom mieste, na polmaratóne bodovali Vladislav Lipovský , Jozef Vargovič a Ladislav Rada.Pravidelne sme bodovali na pretekoch zaradených v OBL , RVCV a SBL , našim hlavným cieľom bolo zúčastňovať sa pretekov v našom regióne , kde sa nám darilo.Výsledky všetkých spomínaných súťaží sú v prílohe , výsledky sú uverejnené aj na klubovej stránke www.mbo.estranky.cz .
         Popri absolvovaní množstva pretekov sme veľký význam pripisovali čo najlepšie usporiadať 7.ročník Laboreckej pätnástky Veľkou snahou celého klubu s prispením rozhodcov a ostatných zúčastnených sa nam pretek podarilo usporiadať na profesionálnej úrovni , odmenou bola najväčšia účasť , spokojnosť a chvála nielen pretekárov , ale aj veľkým počtom divákov.Význam sme pripisovali aj usporiadanie 43.ročníka behu oslobodenia města Strážske v spolupráci s mestom,Základnou školou , CVČ Dúha a ostatnými mestskými športovými klubmi , za čo im patrí poďakovanie..
        Rok 2012 považujeme výsledkami za úspešný , boli splnené naše ciele zadané začiatkom roka na členskej schôdzi , v niektorých prípadoch sme výsledky zlepšili.V rojku 2013 prechádzajú do iných , starších kategórií , a to Jozef Vargovič a Ladislav Rada do kategórie D a Ján Tomko do kategórie B , pribudli k nám dvaja noví pretekári , pán Mitník a pani Tomková , v roku 2013 náš klub bude reprezentovať 18 členov klubu MBO Strážske.

Za najlepšieho športovca nášho oddielu je nyvrhnutý Ladislav Rada.
                                                                                                               Jozef Lipovský,predseda MBO Strážske
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář